دوشنبه, 31 شهریور 1399 ساعت 06:49 ب ظ - 09(Sep) 21 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
شورای شهر تبریز

اکنون آیا زمان آن نرسیده است تا به دور از هر حاشیه‌سازی و ارجاع به وزارت کشور برای تعیین تکلیف قراردادهای کارگران شهر با اقدام عاجلی همانند برخی قراردادهای معینی که توسط خود شورا یا مجموعه شهری اتخاذ شده است با در نظر گرفته شود؟

یخچال تاریخی له له بیگ یکی از قدیمی ترین یخچال های تاریخی تبریز است که طی دهه های گذشته، توسط شهرداری تبریز خریداری شده بود ولی به دلیل عدم استفاده از آن و آسیب های محیطی، این بنای ارزشمند در آستانه تخریب و نابودی قرار گرفته بود.

رییس شورای اسلامی شهر تبریز:

رییس شورای اسلامی شهر تبریز ضمن تبریک میلاد امام حسن و روز اکرام‌ با اشاره به سخنان اخیر رئیس جمهور در خصوص پاکیزگی و نبود متکدی‌ و معتاد متهاجر‌ در تبریز و توصیه برای الگو کردن تبریز برای کشور گفت: تبریز شهری است که همواره تمامی میهمانان به تمیزی و آراستگی آن اشاره دارند

غلامحسین مسعودی ریحان :

غلامحسین مسعودی ریحان با اشاره به سخنان شهردار تبریز در زمینه تبدیل وضعیت کارکنان شهرداری گفت: شهردار قول داده بود لایحه تبدیل وضعیت را به شورا ارسال کند اما خبری از آن نیست.

مسوول قرارگاه خدمت رسانی ستاد اجرایی فرمان امام در آذربایجان شرقی گفت: این قرارگاه در راستای خدمات رسانی به آحاد مردم جهت مقابله با ویروس کرونا، اقدام به توزیع بسته های مواد ضدعفونی کننده در میان مردم کرده است.

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز خبر داد:

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز از ضد عفونی گسترده معابر شهر تبریز به صورت شبانه خبر داد.

به دنبال آغاز بارش برف از شب گذشته، نیروهای خدمات شهری در مناطق دهگانه به صورت آماده باش در تمامی نقاط حساس شهر مستقر هستند.

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز با اشاره به بارش برف بر تداوم استقرار و فعالیت اکیب های خدمات رسان در نقاط حساس شهر تاکید کرد.

کلیات لایحه بودجه ۱۳۹۹شهرداری تبریز در صحن علنی شورا مورد بررسی قرار گرفت. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر تبریز محمد باقری بهشتی گفت:  لایحه بودجه ۹۹ در ۲۹ دی ماه به شورا تحویل شد که ویژه‌گی های منحصربه فردی دارد.

ایرج شهین باهر

آذربایجان شرقی شهردار تبریز صبح امروز در جلسه‌ی علنی شورای اسلامی شهر تبریز، لایحه بودجه سال ۹۹شهرداری را به شورا ارائه کرد.

با تصمیم اعضای شورای شهر تبریز در صحن علنی شورای اسلامی شهر تبریز، افزایش ۱۸ درصدی نرخ سرویس مدارس در سال تحصیلی ۹۸ - ۹۹ تصویب شد.

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386