شنبه, 02 شهریور 1398 ساعت 04:39 ق ظ - 08(Aug) 24 2019

انتخاب زبان

اوقات شرعی

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

سهام شرکت ماشین سازی تبریز و ریخته گری ماشین سازی تبریز به همراه املاک واقع در ایل گلی تبریز به وکالت از سوی صندوق بازنشستگی کارکنان فولاد به بخش خصوصی واقعی واگذار شد.
 

 به نقل از روابط عمومی سازمان خصوصی سازی، سهام شرکت ماشین سازی تبریز و ریخته گری ماشین سازی تبریز به همراه املاک واقع در منطقه ایل گلی تبریز توسط سازمان خصوصی سازی و به وکالت از صندوق بازنشستگی کارکنان فولاد به بخش خصوصی واقعی واگذار شد.

این املاک پس از دو سال بازاریابی و همچنین انجام مذاکرات متعدد با خریداران و متقاضیان، توسط سازمان خصوصی طی روزهای کاری گذشته به قیمت تقریبی 688 میلیارد تومان واگذار شد.

نگرانی کارگران از اهلیتِ سهامدار جدید

برخی منابع خبری در کارخانه های «ماشین سازی تبریز» و «ریخته گری ماشین سازی تبریز» واقع در شهرک صنعتی قراملک تبریز با اعلام این خبر می گویند: این دو کارخانه که چندین سال است بابت رد دیون از سوی دولت به صندوق بازنشستگی فولاد واگذار شده بودند، اخیرا به یک کارفرمای بخش خصوصی واگذار شده اند.
طبق گزارش این کارگران، در حال حاضر حدود هشتصد کارگر در این دو واحد صنعتی مشغول کارند که در نتیجه عملکرد سهامدار قبلی، دست کم چندین ماه مطالبات معوقه طلبکار بودند و بارها دست به اعتراض صنفی می زدند.
 آنها می گویند: هم اکنون مطالبات کارگران شاغل و بازنشسته پرداخت شده و درحال حاضر مهمترین دغدغه و نگرانی کارگران اهلیت داشتن سهامدار جدید در اداره ی این واحد صنعتی است.
کارگران این دو کارخانه درتشریح مشکلات ماشین سازی تبریز می گویند: شرکت ماشین سازی تبریز تا قبل از اسفند ماه سال ۹۵ دولتی و زیر نظر سازمان گسترش نوسازی بود ولی بعد از آن در راستای سیاست های اصل ۴۴ به بخش خصوصی و صندوق بازنشستگی فولاد واگذار شد.
گروه ماشین سازی تبریز، یکی از بزرگ ترین کارخانه های شهر تبریز واقع در قراملک، تولیدکننده انواع ماشین های صنعتی مانند انواع ماشین افزار، کمپرسورهای صنعتی، پمپ های آب، الکتروموتور، لیف تراک، انواع موتورهای دیزلی، ماشین آلات نساجی، ماشین های تراش، ماشین های فرز، ماشین های مته، قطعات ریخته و دستگاه های CNC در خاورمیانه است.

کاربر
نویسنده: کاربر سایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
18
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2019
1398 - 1386