دوشنبه, 07 بهمن 1398 ساعت 10:40 ق ظ - 01(Jan) 27 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

دادستان عمومی و انقلاب تبریز از تشکیل 49 فقره پرونده مربوط به روزه خواری در این شهرستان طی روزهای اخیر خبر داد.

موسی خلیل اللهی روز یکشنبه در نشست کارگروه قضایی - انتظامی با موضوع بررسی راهکارهای پیشگیری از وقوع جرم تظاهر به روزه خواری استان، اظهارکرد: دادستان عمومی و انقلاب تبریز چهار شعبه در دادسرای شهرستان برای رسیدگی به پرونده های تظاهر به روزه خواری اختصاص داده تا در اسرع وقت به این پرونده ها رسیدگی و احکام مربوطه صادر شود.
وی افزود: از 49 پرونده تشکیل شده مربوط به روزه خواری در تبریز 47 فقره منتهی به مجرمیت و کیفرخواست شده و دو مورد نیز منجر به حکم برائت متهمان شده است.
خلیل اللهی با تاکید بر اینکه عزم دادستانی در پیگیری دقیق موضوع روزخواری در ملاء عام بسیار جدی است، گفت: در این رابطه نیروی انتظامی نیز باید در سرعت بخشیدن به رسیدگی پرونده های تظاهر به روزه خواری فعال تر شود.
وی خواستار برخورد عوامل پلیس راه و راهور نیروی انتظامی با مصادیق تظاهر به روزه خواری در داخل خودرو اعمال قانون آنها شد و اظهار کرد: خودرو مزبور نیز باید به پارکینک هدایت شود.
سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری آذربایجان شرقی نیز در این نشست با اشاره به اینکه رعایت حرمت ماه رمضان وظیفه ای همگانی است، اظهار کرد: در رمضان سال گذشته کمتر از 500 مورد تظاهر به روزه خواری در سطح استان صورت گرفته بود که با تمام آنها برخورد قضایی شد.
رضا مسعودی فر گفت: امسال نیز دادگستری جهت پیشگیری از وقوع این جرم مشهود وارد عمل شده و با روزه خواران برخورد جدی خواهد کرد.

aynews
نویسنده: aynewsسایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
20
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1398 - 1386