سه شنبه, 01 بهمن 1398 ساعت 04:04 ق ظ - 01(Jan) 21 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

image 

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی از شهرداری تبریز خواست، تیم‌های والیبال، بسکتبال و دوچرخه‌سواری را حفظ کند. 

ایوب بهتاج در صحن علنی شورای شهر تبریز اظهار کرد: سال گذشته تیم‌های بسکتبال و والیبال شهرداری تبریز  عملکرد بسیار خوبی در سطح کشور داشتند، از این رو انحلال تمامی این تیم‌ها بازتاب خوبی بین مردم نداشته و قابل قبول نیست. 

وی ادامه داد: شورای شهر این سیاست را به مرور زمان اجرا کند تا امید و آرزوی جوانان تبریزی یک شبه خراب نشود. 

وی با اشاره به برگزاری تور دوچرخه سواری «آذربایجان - ایران»، گفت: اداره‌کل ورزش و جوانان این تور را با تکیه بر توان تیم دوچرخه‌سواری شهرداری تبریز برگزار می‌کند، از شهرداری تقاضا دارم این تیم را حفظ کند. 

بهتاج خاطرنشان کرد: ۳۴ تیم شهرداری در کشور فعال بوده که گاه بیشتر از شهرداری تبریز  برای تیم داری هزینه می‌کنند. 

وی با اشاره به برگزاری مسابقه شطرنج سیمولتانه در تبریز، افزود: این مسابقه که با حمایت شهرداری تبریز برگزار می‌شود، حمایت از ورزش همگانی است. 

بهتاج به نبود زمین برای احداث اماکن ورزشی اشاره کرد و افزود: اگر شهرداری تبریز بتواند زمینی در اختیار ورزش و جوانان قرار دهد، می‌توانیم این زمین‌ها را به اماکن ورزشی تبدیل کنیم. 

وی با اشاره به جرایم ماده صد مربوط به اماکن ورزشی، گفت: برای سالن‌های مختلف همچون پورشریفی، ورزشگاه باغشمال و ... جرایم ماده صد تعلق گرفته است، این در حالیست که هیچ بودجه‌ای برای پرداخت این جرایم در اختیارمان قرار داده نشده و انتظار داریم شهرداری با تعرفه‌ی سال ۹۷ این جرایم را محاسبه نکند. 

مدیرکل ورزش و جوانان با بیان اینکه درصد مشارکت مردم تبریز  در برنامه‌های ورزشی پایین است، بیان کرد: تبریز در زمینه‌ی سرانه‌ی ورزشی نیز جایگاه خوبی ندارد. 

وی در خصوص بودجه‌ی اداره‌کل ورزش و جوانان در سال جاری، بیان کرد: امسال بودجه‌ی عمرانی ورزش و جوانان استان کاهش ۵۳ درصدی دارد. 

بهتاج با بیان اینکه اداره‌کل ورزش و جوانان طبق قانون ملزم به اجاره‌ی فضاهای ورزشی است، بیان کرد: طبق مصوبه مجلس، بودجه‌ی ورزش و جوانان از طریق همین اجاره‌ی سالن‌ها تامین می‌شود و عدم پایبندی به این قانون به معنای مجرم بودن است. 

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی با انتقاد از موازی کاری دستگاه‌های مختلف در عرصه ورزش، اظهار کرد: نیروهای مسلح، شهرداری و ... بخش‌های تربیت بدنی داشته و در زمینه ورزش کارهای جزیره‌ای انجام می‌دهند.

کاربر
نویسنده: کاربر سایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
18
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1398 - 1386