شنبه, 02 مرداد 1400 ساعت 12:22 ب ظ - 07(Jul) 24 2021

انتخاب زبان

سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها سپهر ماشین سازی تبریز

شهریار نیوز دریاچه ارومیه

 

tabligh

یادداشت و گزارش

اسلحه‌های ایرانی که قاتل متجاوزان خارجی هستند

on شنبه, 25 ارديبهشت 1400 11:55

صنایع نظامی کشورمان چندین سال است که در حوزه طراحی و ساخت تسلیحات و تجهیزات به خودکفایی رسیده اند.

 نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز با اشاره به مشکلات اقتصادی موجود در کشور، گفت: برای عبور از این مشکلات مسوولان باید با مردم تعامل صادقانه داشته باشند.

 

حجت الاسلام محمدعلی آل هاشم  در جلسه بررسی تحولات حمایتی از فعالین اقتصادی در بخش تولید، اظهار داشت: در حال حاضر وضعیت اقتصادی کشور با چالش هایی مواجه است و اگر بخواهیم از این مشکلات عبور کنیم باید به سه نکته سرعت، دقت و صحت در تصمیمات، توجه ویژه داشته باشیم.

وی افزود: در این راستا باید با اشتغال زایی و رونق اقتصادی در مقابل فشارهای روانی ایجاد شده توسط دشمنان بایستیم و اگر مدیران برای ادامه این مسیر توان مدیریت اقتصادی ندارند، باید تغییر کنند.

حجت الاسلام آل هاشم، نقش مسوولان در حل و فصل مشکلات اقتصادی را بسیار مهم ارزیابی و اضافه کرد: همدلی مسوولان با مردم و به ویژه تولیدکنندگان بسیار حایز اهمیت است و مسوولان باید با مردم تعامل صادقانه داشته باشند.

وی، امیدآفرینی در میان مردم را از دیگر عناصر مهم در عبور از چالش های اقتصادی برشمرد و افزود: هر کس که بخواهد در میان مردم یاس و ناامیدی ایجاد کند باید در مقابلش ایستاد، چون در وضعیت موجود انسجام و وحدت داخلی عامل اصلی گذر از مشکلات است.

حجت الاسلام آل هاشم به موضوع افزایش مصرف برق در تابستان و فصل گرما و مشکلات واحدهای تولیدی لوازم خانگی دراین زمینه اشاره کرد و گفت: از وزارت نیرو درخواست داریم تا همراهی لازم با صنعتگران و تولید کنندگان لوزام خانگی را داشته باشند تا آنها بتوانند در پرداخت بهای برق مصرفی در ردیف برق های صنعتی قرار بگیرند.

وی، همراهی و ورود بانک ها برای رونق اقتصادی را مهم خواند و ادامه داد: اگر می خواهیم شاهد رونق اقتصادی و تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی در استان باشیم باید بانک ها نسبت به ارایه تسهیلات با کارمزد پایین اقدام کنند.

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

محققان دانشگاه "ساوث استرالیا" موفق شدند با استفاده از مواد پایدار و مقرون به صرفه از نور خورشید برای تولید آب آشامیدنی پاک و ایمن بهره ببرند که می‌تواند زندگی...

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386