سه شنبه, 19 آذر 1398 ساعت 09:51 ق ظ - 12(Dec) 10 2019

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

image 

استاندار آذربایجان شرقی از تخصیص هفت میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان اعتبار در سال جاری برای تکمیل پروژه سه راهی سیس در سال جاری خبر داد.

مجید خدابخش در بازدید از مراحل احداث و توسعه سه راهی سیس با همراهی معاون عمرانی استاندار، امام جمعه شهرستان، نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی و فرماندار شبستر اظهار کرد: با پیگیری‌های به عمل آمده، در مجموع ۱۲ میلیارد تومان اعتبار برای این پروژه تخصیص یافته بود که حدود هشت میلیارد از این مبلغ بابت طلب پیمانکاران که قبلا کار کرده بودند، داده شد.

وی افزود: ‌خوشبختانه پروژه پس از تخصیص اعتبار، جانی دوباره پیدا کرد و با توجه به پیشرفت کار، امیدواریم با تخصیص اعتبار هفت ملیاردی در سال جاری، بخش شبستر تا کوزه‌کنان پروژه که حدود ۱۰ کیلومتر است، تا چهار ماه آینده به بهره‌برداری برسد.

وی گفت: ۱۵ میلیارد تومان اعتباری هم که در سفر ریاست جمهوری وعده داده شده بود، به تصویب رسیده، اما هنوز ابلاغ نشده است که پیگیر آن هستیم.

خدابخش عنوان کرد: با توجه به این که این راه نیز یکی از راه‌های پرتردد بوده و دو استان را به هم وصل می‌کند، جلساتی برای برآورد میزان اعتبار مورد نیاز ادامه پروژه برگزار خواهد شد، بخش کوزه‌کنان تا تسوج نیز جزو اولویت‌هایمان بوده و پیگیر آن هستیم.

وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: پیشرفت پروژه جاده تبریز-اهر در طول چند سال اخیر خوب بوده و در طول ۱۵ سال تاریخ این پروژه، وجود ۱۰۰ دستگاه ماشین‌آلات و آسفالت ریزی در سه نقطه، بی‌سابقه بوده است.

وی در پایان بر نقش موثر سرمایه‌گذاران در پروژه‌های راه استان تاکید کرد و گفت: پروژه‌های راه استان جزو پروژه‌های الویت دار برای ما هستند.

کاربر
نویسنده: کاربر سایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
18
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2019
1398 - 1386