سه شنبه, 08 بهمن 1398 ساعت 09:28 ق ظ - 01(Jan) 28 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

آینیوز : نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی گفت: با ادامه روند مصرف فعلی در بخش آب در پنج سال آینده شاهد تنش‌های اجتماعی شدیدی در خصوص آب در شهرهای مختلف آذربایجان‌شرقی خواهیم بود.

 

به گزارش آی نیوز به نقل از خبرگزاری فارس، در نشست بررسی مسائل و مشکلات مربوط به بخش آب در شهرستان بناب که با حضور جمعی از مدیران کل استان تشکیل یافته بود، با اشاره به مشکل شدید آب در شهرهای مختلف استان اظهار کرد: بنده در این خصوص احساس خطر می‌کنم و برای حل مشکل آب باید مسئولان اهتمام جدی داشته باشند!

وی ادامه داد: با این روند که در بخش آب شاهد هستیم، در پنج سال آینده شاهد تنش‌های اجتماعی شدیدی در خصوص آب در شهرهای مختلف آذربایجان‌شرقی خواهیم بود.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس سپس با انتقاد از روند کند اجرای انتقال خط دوم آب به تبریز افزود: اگر خوشبینانه نگاه کنیم، حداقل چهار سال طول خواهد کشید تا این طرح به بهره‌برداری برسد و در این مدت مشکلات زیادی روستاهای منطقه را تهدید می‌کند.

باقری‌بنابی همچنین با اشاره به مشکل کمبود آب در روستاهای «آلقو» ،«صَوَر» و «توتاخانه» شهرستان بناب تأکید کرد: اهالی این روستاها برای انجام اعمال شرعی خود نیز با عدم وجود آب مواجه هستند و در صورت ادامه همین روند شاهد مهاجرت روستاییان به شهر خواهیم بود که قطعاً حاشیه‌نشینی در این شهرستان اتفاق خواهد افتاد.

وی بر تأمین و تخصیص آب مورد نیاز بخش صنایع غذایی و شیمیایی شهرک صنعتی بناب نیز تأکید کرد.

aynews
نویسنده: aynewsسایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
20
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1398 - 1386