چهارشنبه, 09 بهمن 1398 ساعت 05:29 ق ظ - 01(Jan) 29 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
مجید خدابخش

مجید خدابخش گفت:  با توجه به سابقه فرهنگی شهر تبریز ان‌شاءالله در کنار نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، ردیفی هم برای نمایشگاه بین الملی کتاب تبریز درنظر گرفته شود.

استاندار آذربایجان شرقی همچنین با اشاره به اهمیت نمایشگاه کتاب اظهار داشت: تبریز شهر اولین‌هاست و اولین چاپخانه نیز در تبریز راه‌اندازی شده است، با توجه به این سابقه‌ی فرهنگی تبریز انتظار داریم که نمایشگاه کتاب همه ساله حمایت و برگزار شود.

وی با تاکید بر گنجاندن مطالعه و کتاب خواندن در بین فعالیت‌های روزانه، افزود: کتاب آگاهی بخش انسانی است و نه تنها برای زندگی اجتماعی، بلکه برای زندگی فردی نیز بسیار مفید و موثر است.

استاندار آذربایجان‌شرقی با بیان این‌که افراد اهل مطالعه تعداد واژه‌های بیشتری را در ذهن خود محفوظ می‌دارند، گفت: مکتوب شدن مطالب، تاثیر بسیاری بر مخاطبان دارد.

وی با اشاره به این‌که انسان بدون کتاب و مطالعه، تزکیه و تربیت نمی‌شود، افزود: مطالعه کتاب در راستای درمان ناهنجاری اخلاقی و روحی نیز موثر بوده و لازم است که کتاب را در زندگی خود مورد توجه قرار دهیم.

وی با بیان این‌که در کنار توسعه نشر دیجیتال که دستاورد بشری است، کتابخوانی نیز باید رواج یابد چرا که کتاب همچنان ماندگار خواهد بود، افزود: کتاب، تربیت کننده‌ی بشری است.

خدابخش در رابطه با برپایی نمایشگاه تبریز نیز تشریح کرد: در رابطه با این نمایشگاه حتی گاهی گفته ‌شد که برگزار شود یا خیر! چرا که این نمایشگاه در مکانی خصوصی برپا می‌شود و نیازمند هزینه و حمایت است؛ البته هزینه کردن در چنین مواردی ارزش دارد.

وی با بیان این‌که شهر تبریز خیران بسیاری دارد، گفت: یکی از خیران ساکن لندن اعلام کرده که زمین در اختیارم قرار دهید تا بزرگترین کتابخانه کشور را احداث کنم.

گفتنی است، شانزدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز از ۲۹ مهر الی چهارم آبان ماه از ساعت ۱۰ الی ۲۰ در نمایشگاه بین المللی تبریز برپا خواهد بود.

کاربر
نویسنده: کاربر سایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
18
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1398 - 1386