شنبه, 16 آذر 1398 ساعت 09:50 ق ظ - 12(Dec) 07 2019

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

استاندار آذربایجان شرقی گفت: طبق آخرین اطلاعات موجود استان آذربایجان شرقی در صدر اعطای تسهیلات اشتغال‌زایی در سطح کشور قرارگرفته است . 

مجید خدابخش در گفت‌وگو با خبرنگاران، ضمن تشریح آخرین وضعیت استان در جذب تسهیلات اشتغال گفت: آذربايجان شرقى در طرح اعطاى تسهيلات اشتغال فراگير كه شامل واحدهاى صنعتى، توليدى،كشاورزى و خدماتى در تمام مناطق جغرافياى استان اعم از مناطق شهرى و روستايى و شهرک‌های صنعتى می‌شود توانسته است با تصويب ١٩٦ طرح توليدى اشتغال‌زا به مبلغ بيش از ٤ هزار ميليارد ريال رتبه اول كشورى را در اين طرح كسب كند .

وی با تأکید بر توجه به اجرای دقیق برنامه اشتغال فراگیر در سطح استان گفت: برنامه اشتغال فراگیر متمرکز بر توانمندسازی بنیه اقتصادی کشور از منظر تولید و بازار کار است که باقدرت در استان در حال اجرا است .

خدابخش اظهار کرد: سیاست‌های ملاحظاتى و طرح‌های اشتغال‌زای دستگاه‌های اجرايى و نهادهاى حمايتى و عمومى غیردولتی همسو با توسعه اقتصادی است که همه خود را موظف به اجرای دقیق این سیاست‌ها می‌دانیم و در همین راستا در استان آذربايجان شرقى پس از ابلاغ آیین‌نامه‌های مربوطه به هركدام از طرح‌های اشتغال‌زا اقدام‌های عملياتى و کارگروه‌های ویژه‌ای تشكيل و با تمام توان در جهت پيشبرد اهداف آن‌ها اقدام شد .

وى خاطرنشان كرد: اميدواريم به همت كارآفرينان و بخش خصوصى توانمند اين استان و استمرار همكارى بانك هاى عامل در اين طرح‌ها شاهد استمرار اين جايگاه تا اتمام نهايى طرح باشيم./ایسنا

کاربر
نویسنده: کاربر سایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
18
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2019
1398 - 1386