دوشنبه, 05 خرداد 1399 ساعت 12:41 ب ظ - 05(May) 25 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

برای ساماندهی و احیای مناطق حاشیه نشین و بافت فرسوده در تبریز ردیف بودجه ملی اختصاص داده می شود.

برای ساماندهی و احیای مناطق حاشیه نشین و بافت فرسوده در تبریز ردیف بودجه ملی اختصاص داده می شود.

شهردار تبریز ایرج شهین باهر در این باره اظهارداشت: دولت سالانه ردیف اعتباری ویژه ای در جهت احیای بافت فرسوده و حاشیه نشین، به برخی از کلانشهرها همچون اصفهان و مشهد اختصاص می دهد که متأسفانه نام کلانشهر تبریز در اختصاص این ردیف اعتباری مغفول مانده بود. 

  وی  افزود: با توجه به این‌که بعد از تهران، کلانشهر تبریز بیشترین بافت فرسوده و حاشیه نشین کشور را در خود جای داده است، پس از چند ماه تلاش مستمر، برای نخستین بار این ردیف اعتباری ملی برای این کلانشهر تخصیص یافت. 

 وی تاکید کرد: اختصاص ردیف خاص و تخصیص کمک های مالی برای احیای بافت فرسوده و حاشیه نشین کلانشهر تبریز با همکاری نمایندگان مجلس شورای اسلامی استان محقق شده است. 

 به گفته وی، دستور اختصاص این ردیف اعتباری توسط محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهوری ایران صادر و این بودجه از سال آینده برای کلانشهر تبریز تخصیص خواهد یافت. 

 شهین باهر همچنین در ادامه افزود: امیدواریم با اختصاص ردیف اعتباری ویژه برای کلانشهر تبریز در تقسیم بندی بودجه کشور بافت فرسوده و حاشیه نشین این کلانشهر در سال های آینده ساماندهی و احیا شود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386