دوشنبه, 05 خرداد 1399 ساعت 02:14 ق ظ - 05(May) 25 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: انتخاب عنوان شهید باکری برای فرودگاه ارومیه مطالبه ای مردمی است.

 

حجت الاسلام عبدالرحیم نجفقلی زاده سرایی اظهار کرد: انتخاب عنوان شهید باکری برای فرودگاه ارومیه خواسته آحاد مردم به ویژه خانواده شهداست ولی متاسفانه در این زمینه تاکنون قدمی برداشته نشده است.
وی با اشاره به اینکه در سایر مناطق کشور برخی اماکن عمومی به نام این سردار رشید اسلام نامگذاری شده است، ادامه داد: بنابراین مردم سایر استان ها بیشتر از مردم ما ایشان را می شناسند که چنین وضعیتی زیبنده استان شهیدپرور آذربایجان غربی نیست.
این مسئول با بیان اینکه رسانه های جمعی اعم از مکتوب، مجازی و ... باید این موضوع را مطرح کرده و تا عملیاتی شدن، آن را مطالبه کنند، اظهار کرد: اماکن عمومی بزرگ و پرتردد در سراسر کشور به اسم افراد نام آور و غرورآفرین مزین شده ولی این موضوع در ارومیه مغفول واقع شده است.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی با بیان اینکه به هر بهانه ای برای زنده نگه داشتن یاد و راه شهدای بزرگ کشورمان گام برداریم، اظهار کرد: اقداماتی از این دست حداقل ترین کاری است که می توانیم در حق شهدا و خانواده بزرگوارشان انجام دهیم.
سرایی در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به اینکه در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی رسیدن انقلاب اسلامی قرار گرفته ایم بر ضرورت برگزاری مراسم های باشکوه به مناسبت این ایام تاکید کرد و بیان داشت: دهه فجر امسال باید متفاوت از سال های گذشته باشد تا دشمنان برای همیشه از ضربه زدن به انقلاب اسلامی ناامید شوند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386