دوشنبه, 16 تیر 1399 ساعت 09:40 ق ظ - 07(Jul) 06 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: اجتماعی - - شناسه: 2640

رییس دانشگاه  علوم پزشکی تبریز بر ضرورت استفاده از ظرفیت گروه های مردم نهاد در حوزه ایمنی غذایی تاکید کرد.

 محمدحسین صومی در جلسه تدوین برنامه عملیاتی درحوزه امنیت غذایی اظهار کرد: استفاده از ظرفیت NGO ها درحوزه ایمنی غذا وعدم کاهلی در پیگیری روند از سوی متولیان این امر ضروری است.

وی از تشدید نظارت دانشگاه در تولید پنج محصول اساسی سبد غذایی مردم در سال جاری خبرداد و گفت : درتلاش هستیم تا در خصوص کلیه مواد غذایی استان اطمینان قطعی بر سلامت آن حاصل شود.

 صومی بر لزوم رعایت موارد امنیت غذایی در شهرستان ها  تاکید  کرد و خواستار ارائه برنامه ایمنی غذا که در سند تدبیروتوسعه مورد بحث و بررسی قرار گرفته است، از جهاد کشاورزی شد.

مدیر کل دامپزشکی استان نیز در این نشست  اظهار کرد: 450 واحد مرغداری مجاز در استان وجود دارد و به جد پیگیر مسائل بهداشتی هستیم .

امیر حسین بهداد ادامه داد: کارشناسان این سازمان نظارت دقیق برسلامت گوشت های دامی بالاخص ذبح مرغ قبل و بعد از کشتار دارند و پیگیری های جدی نیز در این زمینه انجام می شود.

وی گفت: آذربایجان شرقی اولین استانی است که دارای کدرهگیری بر روری محصولات طیور است واین کد رهگیری به سامانه ای متصل است که اطلاعات لازم را به مشتری ارائه می دهد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386