یکشنبه, 29 دی 1398 ساعت 02:23 ق ظ - 01(Jan) 19 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان شرقی گفت: همزمان با اعیاد شعبانیه طرح صدقه برای سلامتی امام زمان(عج) و جذب حامی برای حمایت از ایتام توسط این نهاد به اجرا در می آید.


به گزارش روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان آذربایجان شرقی، حسین دشتی اظهار داشت: طرح صدقه برای سلامتی امام زمان(عج) به مناسبت فرا رسیدن اعیاد شعبانیه در کمیته امداد امام خمینی(ره) پیش بینی شده است  که مردم به نام مقدس امام زمان در ذبح گوسفند شریک شده و گوشت آن در بین خانواده های نیازمند تحت پوشش تقسیم می شود.

وی  با بیان اینکه ذبح و توزیع گوشت قربانی در اعیاد شعبانیه و برای سلامتی امام زمان(عج) بین مددجویان و نیازمندان در محدوده مساجد استان صورت  می گیرد تصریح کرد: علاوه بر آن صندوقهای ویِژه در مساجد جهت جمع آوری صدقات نمازگزاران در اعیاد شعبانیه استقرار خواهد یافت.

دشتی ضمن تاکید بر افزایش تعداد حامیان در راستای برخورداری همه ایتام  از حمایت معنوی حامیان نیکوکار اظهار داشت: همزمان با برگزاری جشن‌های اعیاد شعبانیه حامیان نیکوکار در قالب طرح اکرام برای ایتام جذب خواهد شد.

وی گفت: باید اهمیت و جایگاه صدقه برای سلامتی امام زمان(عج) در خطبه های نماز جمعه و یا از طریق رسانه ها و صدا و سیما برای مردم بیان شود.

نویسنده: آی نیوز
کد خبرنگار:
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1398 - 1386