جمعه, 09 خرداد 1399 ساعت 09:42 ب ظ - 05(May) 29 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

فرماندار شهرستان تبریز گفت: تا جایی که سوخت گاز امسال اجازه دهد و آسیبی به استفاده مردم در زمستان وارد نیامده و منجر به قطعی گاز نشود، نیروگاه حرارتی تبریز از سوخت مازوت استفاده نخواهد کرد .به گزارش آی نیوز به نقل از تبریز بیدار، رحیم شهرتی‌فر در جلسه رسیدگی به مشکلات پروژه‌های عمرانی نیمه تمام سردرود، با اشاره به هوای تمیز شهر سردرود اظهار داشت: به دلیل عدم استفاده نیروگاه حرارتی تبریز از سوخت مازوت، ما شاهد هوای پاک این شهر هستیم و تا جایی که سوخت گاز امسال اجازه دهد و آسیبی به استفاده مردم در زمستان وارد نیامده و منجر به قطعی گاز نشود، از سوخت مازوت استفاده نخواهیم کرد.
وی در خصوص پروژه پل ورودی تبریز ـ سردرود بیان کرد فعلا با امکانات موجود و با همکاری شهرداری سردرود، شهرداری منطقه ۷ تبریز و شهرداری تبریز کارهای اجرایی پروژه ادامه می یابد تا در بودجه‌بندی سال ۹۵ به صورت نقدی و غیرنقدی بودجه‌ای برای تکمیل فرآیند پل در نظر بگیریم.
شهرتی‌فر گفت: سردرود یکی از توابع مهم تبریز است که حل مسائل و مشکلات این شهر از دغدغه‌های اصلی مسئولان شهرستان تبریز است.
فرماندار تبریز با بیان اینکه مصلحت شهر سردرود الحاق به تبریز و استفاده از ظرفیت عظیم این شهر است، گفت: تامین اعتبارات مورد نیاز برای اتمام پروژه‌های نیمه تمام سردرود، توجه و مساعدت‌های شورای شهر و شهرداری تبریز و سایر مسئولان استانی را می‌طلبد.
وی با انتقاد از عدم تامین اعتبارات پروژه‌های عمرانی سردرود گفت: پروژه‌های عمرانی این شهر مانند پل ورودی سردرود، در دولت قبلی به صورت ناقص و مطالعه نشده آغاز شده‌اند که متاسفانه مردم، دولت و دستگاه‌های اجرایی درگیر نقص های این پروژه‌ها شده‌اند.
شهرتی‌فر از تنظیم طرح جامع تبریز خبر داد و گفت:  طرح جامع شهر تبریز در خصوص بخش‌ها و روستاهای متصل به تبریز در دست تهیه است که ان‌شاءالله در این طرح مشاور مسائل مربوط به سردرود را هم لحاظ می‌کند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386