دوشنبه, 30 دی 1398 ساعت 11:51 ق ظ - 01(Jan) 20 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس گفت: قابل قبول نیست که یک پزشک 100 میلیون تومان درآمد داشته باشد اما یک کادر حقوق یک میلیونی داشته باشد و این مسئله در درون جامعه پزشکی قابل هضم نیست و موجب بی‌ثباتی در تعهدهات می‌شود.


به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، مسعود پزشکیان ظهر امروز در همایش گرامیداشت روز جهانی رادیولوژی بر توسعه عادلانه خدمات درمانی و پزشکی تاکید کرد.
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در زمینه خدمات درمانی اقدامات روز به روز گسترده‌تر می‌شود، گفت: این گستردگی خدمات و پیشرفت تکنولوژی موجب آسوده شدن بیشتر بشریت می‌شود و این خدمت ارزشمند است.
وی ادامه داد: عدالت و انصاف در جامعه دارای اهمیت است و این امر در جامعه سلامتی و درمانی باید مورد تاکید خاص قرار گیرد ولی ساختار فعلی درمانی و پزشکی ظالمانه است و تا زمانی که عدالت در سیستم حاکم نشود رضایت در جامعه صورت نخواهد گرفت.
وی تصریح کرد: فاصله‌های درآمدی در جامعه پزشکی و سیستم درمانی ظالمانه است و در هیچ جای جهانی این شکاف درآمدی وجود ندارد و اختلاف درآمدی 30 برابری در هیچ جای جهان وجود ندارد.
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: قابل قبول نیست که یک پزشک 100 میلیون تومان درآمد داشته باشد اما یک کادر حقوق یک میلیونی داشته باشد و این مسئله در درون جامعه پزشکی قابل هضم نیست و موجب بی‌ثباتی در تعهدها و خدمت‌ها می‌شود.
وی تاکید کرد: حاکمیت باید رفتاری عادلانه با تمام افراد درون خود داشته باشد و اگر این روند اصلاح نشود نباید انتظار داشته باشیم تا مشکلات حل شود و بنده به عنوان نماینده پیگیر این مسئله هستم و در آینده نیز اگر نماینده نباشم به عنوان یک انسان پیگیر خواهم بود.
پزشکیان در ادامه سخنان خود ادامه داد: کسانی که ما آنان را کافر می‌دانیم عادلانه‌تر از ما رفتار می‌کنند و بنده نیز معتقد هستم اگر در جامعه انصاف و عدالت باشد می‌توانیم زندگی راحتی داشته باشیم و عدالت است که می‌تواند زندگی سالم و راحت را داشته باشد.

aynews
نویسنده: aynewsسایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
20
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1398 - 1386