یکشنبه, 29 دی 1398 ساعت 02:19 ق ظ - 01(Jan) 19 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: اجتماعی - - شناسه: 5345

در این ایام دمیدن خورشید عالم تاب عدالت و موعود برحق الهی ” مهدی صاحب الزمان” (عج) که ظهورش در دنیای ستم زده ی کنونی ،طلب لحظه لحظه ی منتظران وشیفتگان آن گنجینه آسمانی وامید حق طلبان تاریخ است.

 

ضمن تبریک فرا رسیدن میلاد با سعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود (عج) آمده است: بدون شک اقتدار و عظمت ایران اسلامی با هوشیاری و چشمان بیدار سربازان گمنان امام زمان (عج) حاصل شده است.

در این ایام دمیدن خورشید عالم تاب عدالت و موعود برحق الهی ” مهدی صاحب الزمان” (عج) که ظهورش در دنیای ستم زده ی کنونی ،طلب لحظه لحظه ی منتظران وشیفتگان آن گنجینه آسمانی وامید حق طلبان تاریخ است ،برخود می بالیم که سنگر گمنامی شما بنام مطهر آن وجود نازنین معطر و سینه ی ستبر همه مجاهدان راه عزت وعظمت اسلام در وزارت اطلاعات به مدال سربازی امام زمان (عج) منور است.

خوشبختانه نیروهای امنیتی کشور با تکیه بر سلاح ایمان و پیروی از فرمایشات مقام عظمای ولایت ،امنیت ،آسایش وآرامش را برای کشور به ارمغان می آورند که جا دارد از تلاش های مخلصانه وخستگی ناپذیر این عزیزان تقدیر و تشکر ویژه داشته باشیم.

با تبریک صمیمانه میلاد فرخنده مصلح بشریت به تمامی مسلمانان، خصوصا مردم شریف و ولایتمدار ایران اسلامی و سربازان گمنامش برای تعجیل در ظهورمهدی موعود دست به دعا برمی داریم و منتظر ظهورش می مانیم.

پایگاه خبری آی نیوز؛ نیز این هفته را به همه سربازان گمنام امام زمان (عج)  ، تبریک می گوید ، آنان که با بذل جان برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ، امنیت و اقتدار را هدیه می کنند.

 

 

 

aynews
نویسنده: aynewsسایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
20
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1398 - 1386