چهارشنبه, 09 بهمن 1398 ساعت 05:25 ق ظ - 01(Jan) 29 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
آل هاشم

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی گفت: استمرار کار فرهنگی و مدیریت موثر بر آن، علاوه بر جلوگیری از هرج و مرج فرهنگی، حرکت در مسیر ارزش‌های دینی را تحقق می‌بخشد.

 

به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی، حجت‌الاسلام والمسلیمن سید محمدعلی آل‌هاشم در مراسم اختتامیه و تجلیل از خادمین اربعین حسینی موکب شهدای مدافع حرم، اوقاف و امور خیریه و موکب شهدای عاشوراییان تبریز با بیان اینکه اثرات فوائد هزینه بودجه در بخش فرهنگ درازمدت است، اظهار کرد: به دلیل ابعاد گسترده موضوع فرهنگ، باید ورودی کارآمد، مداوم، همراه با مدیریت راهبردی در این مسیر صورت پذیرد.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی با اشاره به رخنه فرهنگی و استحاله ارزش‌های دینی و ملی که از سوی دشمنان طراحی می‌شود، افزود: با استمرار در کار فرهنگی و مدیریت موثر بر آن همچنین سرمایه‌گذاری در این بخش علاوه بر مقابله با هجمه‌های دشمنان، نسل‌های آینده نیز از برکات آن بهره‌مند خواهند شد.

وی با تاکید بر اتحاد و یکدلی در بین متولیان برنامه‌های فرهنگی تصریح کرد: برای اثربخشی در کار فرهنگی باید با به کارگیری نوآوری، خلاقیت و تولید فکر به صورت ضابطه‌مند در پیشبرد اهداف گام برداشت.

آل‌هاشم با بیان اینکه فرهنگ عاشورا ریشه در اعتقادات مسلمانان به ویژه شیعیان دارد،گفت: در راستای انجام کار فرهنگی اثرگذار و همچنین برای برگزاری مراسم باشکوه‌تر اربعین حسینی در شهرهای مختلف عراق در طول سال، کارهای فرهنگی استمرار داشته باشد.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی گفت: دشمن هر روز با توطئه‌ای جدید در تلاش است در قالب جنگ نرم با ملت ایران مقابله کند، اما شور، شعور و غیرت دینی و ملی این ملت همیشه در صحنه مانع هرگونه هوچی‌گری خواهد شد.

امام جمعه تبریز در پایان با تقدیر از خادمان موکب شهدای مدافع حرم اوقاف و امور خیریه و موکب شهدای عاشوراییان تبریز و همراهی و مشارکت نهادهای انقلابی و دولتی با این موکب خاطرنشان کرد: حرکت معنوی اربعین حسینی و استقرار موکب‌های خدمات‌رسان در مسیر حرکت کاروان زائران به یک فرهنگ اثرگذار تبدیل شده است که باید از آن حفاظت و حراست کرد.

کاربر
نویسنده: کاربر سایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
18
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1398 - 1386