دوشنبه, 07 بهمن 1398 ساعت 06:13 ب ظ - 01(Jan) 27 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

image 

جعفر پاشایی در مراسم افتتاحیه سی و ششمین دوره مسابقات فرهنگی و هنری آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه دانش آموزان از مقاطه ابتدای تا متوسطه در این مسابقات شرکت دارند، اظهار کرد: آذربایجان شرقی با تکیه بر این دو رویکرد مرحله ی استانی این مسابقات را برگزار می کند و ظرفیت دانش آموزان در مرحله ی استانی ۱۰ هزار نفر است که ۳ هزار نفر با هماهنگی معاونت پرورشی طی داوری با حضور عملی برای دانش آموزان دختر و پسر برگزار می شود.

وی با بیان این که اجرای مسابقات علمی، فرهنگی و هنری و ورزشی معیار سنجش دانش آموزان در حوزه های مختلف است، اضافه کرد: نوجوانان امروز در فردای جامعه باید نقش آفرینی کنند و برای این مهم از دوران تحصیل باید مسئولیت پذیری و  نقش آفرینی را تمرین کنند.

پاشایی ادامه داد: ایجاد انگیزه، استعداد یابی و آموزش کار تیمی وگروهی به دانش آموزان  از مهم ترین رویکردهای دستگاه تعلیم وتربیت آذربایجانشرقی در برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری بین محصلین است.

وی ادامه داد: سی وششمین دوره مرحله ی استانی در دو قسمت هنری و فرهنگی با حضور دانش اموزان دختر و پسر به مدت یک هفته برگزار می شود که قسمت فرهنگی شامل رشته های ادبی، پژوهشی، شعر، کتابخوانی، داستان و همچنین فضای مجازی شامل رسانه، وبلاگ نویسی، بازی های الکترونیکی و فیلم کوتاه خواهد بود.

مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد:  بخش هنری نیز در رشته های هنرهای آوایی، هنرهای نمایشی، هنرهای دستی و تجسمی و هنرهای صحنه ای برگزار می شود.

کاربر
نویسنده: کاربر سایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
18
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1398 - 1386