شنبه, 09 فروردين 1399 ساعت 12:20 ب ظ - 03(Mar) 28 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

imageتبریز - رئیس اتحادیه کفاشان تبریز با تاکید بر اینکه با تلاش های انجام یافته کفش دست دوز تبریز را به ثبت ملی خواهیم رساند، گفت: برای ثبت جهانی آن نیز تلاشی مضاعف می کنیم....

image image

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا جباریان‌فام شامگاه امروز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به نشست مشترک فعالان صنعت چرم، کفش و مصنوعات چرمی تبریز با وزیر صنعت، معدن و تجارت اظهار داشت: رئیس جمهور در جریان سفر به استان آذربایجان شرقی و حضور در بازار کفش تبریز نور امید را در دل فعالان این حوزه روشن کردند قطعاً صنعتگران چرم تبریز نه تنها ناسپاس نیستند بلکه قدردان حضور رئیس جمهوری بوده اند.

وی با اشاره به اینکه اخیراً نوسانات قیمت ارز به نفع تولیدکنندگان صنایع چرمی نبود، افزود: خوشبختانه در سال ۹۵ که پویش مردمی حمایت از کالای ایرانی به راه افتاد موجب شد تا فروش تولیدات صنایع چرمی بهبود یافته و واردات کفش خارجی به تبریز ۳۰ درصد کاهش یابد.

رئیس اتحادیه کفاشان تبریز اظهار امیدواری کرد که پویش مردمی حمایت از کالای ایرانی که موج دوم آن اواخر سال گذشته راه اندازی شد تداوم یابد و از طرفی اکنون تولیدکنندگان و فروشندگان کفش تبریز با انتشار پوسترهایی در خصوص شعار سال که مزین به حمایت از کالای ایرانی است از دیگر اقدامات تولیدکنندگان بود.

کفش دست دوز تبریز را امسال ثبت ملی می کنیم

جباریان‌فام با تاکید بر اینکه با تلاش های انجام یافته کفش دست دوز تبریز را به ثبت ملی خواهیم رساند، گفت: غیر از این که کفش دست دوز تبریز ثبت ملی شود راضی نیستیم بلکه برای ثبت جهانی آن نیز تلاشی مضاعف می کنیم.

وی از راه اندازی نخستین موزه کفش ایرانی در کلان شهر تبریز خبر داد و تاکید کرد: این موزه به همراه هفتمین موزه کفش جهان را در تبریز راه اندازی کرده ایم و همچنین راه اندازی اولین پاویون ایران در حوزه کفش با همکاری سازمان صنعت، معدن و تجارت و سازمان شهرک های صنعتی کشور در پایتخت کشور روسیه از دیگر اقدامات برای نشان دادن جایگاه کفش تبریز بود.

رئیس اتحادیه کفاشان تبریز خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۱۶۰۰ واحد صنفی فرشنده کفش در تبریز، ۸۰ واحد اجناس ایرانی و خارجی می فروشد و ۲۰ واحد دیگر نیز فروشنده تولیدات خارجی هستند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386