چهارشنبه, 09 بهمن 1398 ساعت 05:29 ق ظ - 01(Jan) 29 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: ورزش - - شناسه: 22225

نیکوخصلت گفت: ورزش ما چون نتیجه‌گرا و گلخانه‌ای است هنوز نتوانسته‌ایم پشتوانه‌های قوی و خوبی را برای تیم‌های ملی داشته باشیم.

 

عضو هیأت علمی دانشکده تربیت بدنی دانشگاه تبریز افزود:  پایه و اساس مدیریت در فدراسیون‌ها و باشگاه‌ها سنتی است

 دکتر سعید نیکوخصلت اظهار کرد: ورزش ما چون نتیجه‌گرا و گلخانه‌ای است هنوز نتوانسته‌ایم پشتوانه‌های قوی و خوبی را برای تیم‌های ملی داشته باشیم. ما ابتدا نیاز به سیاست‌گذار و سیستم مدیریتی مناسب و خوب داریم تا فلسفه ورزش به بیراهه نرود. اگر سیاست‌گذاری درست باشد قطعاً ورزش به بیراهه نمی‌رود.
وی گفت: در حال حاضر از دانشکده‌های تربیت‌بدنی زیادی برخورداریم که هر ساله فارغ‌التحصیلان بی‌شماری را در رشته‌های مختلف علوم ورزشی تربیت می‌کنند اما از علوم ورزشی به درستی استفاده نمی‌شود و هنوز هم پایه و اساس مدیریت در فدراسیون‌ها و باشگاه‌ها سنتی است.
عضو هیأت علمی دانشکده تربیت بدنی دانشگاه تبریز خاطرنشان کرد: چون در ورزش دقیقاً نمی‌دانیم فلسفه ورزش چه چیزی است، این موضوع سبب شده تا تربیت بدنی و قهرمان پروری در کشور درست تدوین نشود.
نیکوخصلت در پایان افزود: اگر از مدیریت کارآمد و خوبی برخوردار باشیم، قطعاً در انتخاب مربیان چه فنی و چه متخصصان علوم ورزشی به بیراهه نمی‌رویم و سعی می‌کنیم از وجود مربیانی بهره‌مند شویم که قابلیت اجرایی داشته باشند نه اینکه در انتخاب مربیان هنوز هم وابسته به الگوهای ناکارآمد باشیم.

» منبع خبر »

aynews
نویسنده: aynewsسایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
20
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1398 - 1386