جمعه, 13 تیر 1399 ساعت 10:30 ب ظ - 07(Jul) 03 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: ورزش - - شناسه: 23629

در حالی که کمتر ازدو ساعت تا شروع بازی پرسپولیس و تراکتور،  زمان مانده است  هواداران تراکتور حضور پرشوری در ورزشگاه آزادی داشته اند.

 

تیم های پرسپولیس و تراکتور از ساعاتی بعد به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی حساس در حالی آغاز خواهد شد که هواداران پرشور تراکتور خود را به ورزشگاه آزادی رسانده‌اند و در مقابل استادیوم، مشغول پایکوبی و تشویق تیم محبوب خود هستند.

عده کثیری از آن ها که  از تبریز و دیگر شهرهای شمال غرب به استادیوم آزادی آمده اند، از صبح امروز در ورزشگاه هستند و لحظه به لحظه نیز بر تعداد آن ها اضافه می شود. ساعت 11 در اصلی استادیوم به روی هواداران باز شد و آن ها فرصت ورود به ورزشگاه را پیدا کردند.

نکته مهم این که با نزدیک شدن به زمان شروع بازی، ترافیک اطراف استادیوم نیز سنگین تر می‌شود و احتمالا بیش از نصف ورزشگاه در یک روز وسط هفته و ساعت نامطلوب، پر خواهد شد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386