سه شنبه, 14 مرداد 1399 ساعت 10:11 ق ظ - 08(Aug) 04 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی از تحریر کل قرآن کریم در شب ولادت کریم اهل بیت(ع) با حضور 700 هنرمند خوشنویش در تبریز خبر داد.

به گزارش آی نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌ شرقی، علی‌اکبر صفی‌پور اظهار کرد: خوشنویسان تبریزی آیات قرآن کریم را همزمان با شب ولادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) تحریر می‌کنند.

وی افزود:‌ این مراسم‌ همزمان با برگزاری نمایشگاه قرآن کریم با حضور بیش از 700 هنرمند خوشنویس در نمایشگاه بین‌‌المللی تبریز برگزار می‌شود و طی آن هنرمندان خوشنویس کل آیات قرآن کریم را با خودکار به شیوه نستعلیق تحریر می‌کنند.

صفی‌پور خاطر نشان کرد: در این مراسم همچنین از قرآن خوشنویسی شده با خودکار که سال گذشته همزمان با شب قدر و با حضور 605 هنرمند خوشنویس در محل مصلای حضرت امام (ره) تحریر شد نیز رونمایی می‌شود.

وی اضافه کرد: این برنامه با حضور رده‌های سنی مختلف و با همکاری معاونت هماهنگی، توسعه و ترویج فعالیتهای قرآنی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و آموزشگاه خوشنویسی با خودکار فتحی برگزار می‌شود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386