یکشنبه, 17 فروردين 1399 ساعت 12:44 ق ظ - 04(Apr) 05 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

 نماینده ولی فقیه درآذربایجان شرقی و امام جمعه تبریزعملکرد دولت در حوزه بهداشت و درمان را قابل تقدیر دانست و گفت: اینکه در بیمارستان های دولتی از مراجه کنندگان فقط 10 درصد ازهزینه های درمان دریافت می شود اقدام بزرگ است.

 آیت الله ˈ محسن مجتهد شبستری ˈ روز جمعه درآیین تجلیل از صنعتگران برترآذربایجان شرقی با بیان اینکه نیمی از اعتبارات یارانه های انصرافی مردم در بخش صنعت و نیمی در حوزه بهداشت هزینه می شود، این سیاست را مثبت ارزیابی کرد.

وی خواستار برخورد جدی دولت یازدهم با محتکران و اخلالگران اقتصادی شد و افزود: دولت تدبیر و امید و قوه قضاییه باید برخورد قاطع و شدیدی با این افراد داشته باشند.

آیت الله مجتهد شبستری ادامه داد: نباید با گران شدن بنزین تمام مواد غذایی گران شود و در این رابطه سازمان صنعت، معدن و تجارت وظیفه سنگینی بر عهده دارد.

وی با بیان اینکه بدون اقتصاد قوی مشکلات جامعه حل نمی شود و کلید حل مشکلات جامعه در گرو توجه به تولید، صنعت، حرفه و خدمات است، یادآوری کرد: افزایش تولید، صرفه جویی و مدیریت جهادی راهکارهای اصلی تحقق اقتصاد مقاومتی است.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی خواستار اهتمام دولت برای تثبیت نرخ ارز شد و تاکید کرد: تثبیت نرخ ارز و قوانین صادرات و واردات از ضروریات توسعه اقتصادی کشور به شمار می رود.

آیت الله مجتهد شبستری با بیان اینکه قانون هدفمندی یارانه ها باید با در نظر گرفتن سهم تولید اجرایی می شد، تصریح کرد: این موضوع را به رییس جمهوری وقت به صورت کتبی و شفاهی متذکر شده بودم.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386