چهارشنبه, 13 مرداد 1400 ساعت 05:12 ب ظ - 08(Aug) 04 2021

انتخاب زبان

سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها سپهر ماشین سازی تبریز

شهریار نیوز دریاچه ارومیه

 

tabligh

یادداشت و گزارش

اسلحه‌های ایرانی که قاتل متجاوزان خارجی هستند

on شنبه, 25 ارديبهشت 1400 11:55

صنایع نظامی کشورمان چندین سال است که در حوزه طراحی و ساخت تسلیحات و تجهیزات به خودکفایی رسیده اند.

راستگو، معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی با اشاره به آخرین مصوبات ستاد ملی کرونا اظهار داشت: طیق دستور ریاست جمهوری محدودیت‌های تردد بین شهری از امروز برداشته شد.

 

وی گفت: به عبارت بهتر جریمه 500 هزار تومانی حذف و افراد می‌توانند سفرهای ضروری بین شهری را انجام دهند، البته رعایت موارد بهداشتی و پیشگیری از ابتلا به کرونا شرط ضروری و اساسی است که باید عموم جامعه نسبت به رعایت آن‌ها حس مسئولیت داشته باشند.

راستگو با اشاره به استفاده بیماران کرونایی از نقاهتگاه‌های پیش‌بینی شده خاطر نشان کرد: با هماهنگی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز، بیمارانی که وضعیت عمومی آن‌ها بهتر بوده و نیازی به بستری شدن در بیمارستان ندارند به این نقاهتگاه‌ها منتقل می‌شوند تا روند درمان بیماری خود را در این اماکن تکمیل کنند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی تصریح کرد: با توجه به اینکه برخی از منازل مردم با رفت‌وآمد همراه بوده و از طرفی امکان قرنطینه کامل وجود ندارد، نقاهتگاه‌ها بهترین مکان برای بهبود این بیماران است، سپاه و ارتش در این زمینه فعالیت‌های گسترده‌ای انجام داده و امکانات مناسب برای بیماران کرونایی فراهم آورده‌اند.

راستگو تاکید کرد: بقیه محدودیت‌های مصوب ستاد ملی کرونا کماکان ادامه دارد و اصناف کم خطر با رعایت پروتکل‌های بهداشتی فعالیت خواهند کرد.


خواندنی ها

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

محققان دانشگاه "ساوث استرالیا" موفق شدند با استفاده از مواد پایدار و مقرون به صرفه از نور خورشید برای تولید آب آشامیدنی پاک و ایمن بهره ببرند که می‌تواند زندگی...

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386