کد خبر : 35929
تاریخ انتشار : شنبه 16 تیر 1403 - 13:02

اتمام عملیات آسفالت‌ریزی پروژه بازگشایی جاده چوان با ۵۰۰۰ تن آسفالت

اتمام عملیات آسفالت‌ریزی پروژه بازگشایی جاده چوان با ۵۰۰۰ تن آسفالت

شهردار منطقه ۳ تبریز ازاتمام عملیات عمرانی در جاده جوان در راستای تعریض و بازگشایی امتداد این جاده و ساماندهی ورودی شرقی ورزشگاه یادگار امام(ره) خبر داد وگفت: با تلاش همکاران عمرانی منطقه پروژه بازگشایی وتعریض جاده جوان با آسفالت ریزی این مسیر آماده بهره برداری می شود.

علی قاسمی با اعلام این خبر گفت: عملیات تعریض وهمچنین بازگشایی امتداد خیابان جوان به طول ۳۵۰ متر وعرض ۳۵ متردرحال اتمام است که در این راستا عملیات احداث دیوار سنگی به ارتفاع ۳ متر وحجم ۲۰۰۰ متر مکعب و نزدیک به ۵۰۰۰ مترجدول گذاری انجام شده است.

وی با اشاره به تسریع در عملیات عمرانی این پروژه گفت: با تلاش همکاران معاونت عمرانی عملیات آسفالت ریزی این مسیر به طول یک کیلومتر و در عرض ۱۰ متر در دو لاین رفت وبرگشت با ۵۰۰۰ تن آسفالت به اتمام رسیدکه به زودی این پروژه آماده بهره برداری کامل می شود.

وی افزود: این پروژه دارای دو لاین رفت و برگشت است که برای همسطح سازی لاین های رفت وبرگشت ، به طول ۴۵۰ متر ودر ارتفاع ۱۰ متر وبه حجم ۸۰۰ هزار متر مکعب عملیات خاک برداری و خاکریزی انجام شده است.

قاسمی ادامه داد: همچنین جدول گذاری جوب های سمت شرقی وغربی وهمچنین رفوژ میانی این جاده به طول ۵۰۰۰ متر به اتمام رسیده است.

شهردار منطقه۳ افزود: علاوه بر بازگشایی امتداد جاده جوان به طول ۳۵۰ متر ، با جابجایی دال های بتنی کناره مسیر این جاده نیز به عرض ۳ مترتعریض شده ودر کنار آن یک فقره پارکینک در ورودی شرقی این ورزشگاه به ظرفیت ۱ هزار و ۲۰۰ خودرو جهت تسهیل در رفت و آمد تماشاگران تیم تراکتور در ورودی شرقی این ورزشگاه احداث شده است.

وی ادامه داد: با اجرای عملیات عمرانی در ضلع شرقی ورزشگاه یادگار امام، خیابان جوان به عنوان مسیر دسترسی به استادیوم به طول ۸۵۰ متر افزایش و عرض آن تا ۳۵ متر تعریض می گردد.

وی همچنین با اشاره به اینکه با بازگشایی امتداد خیابان جوان ، آب های سطحی ناشی از نزول باران و جاری از بالادست اتوبان کسایی نیز مهار خواهد شد گفت: به هنگام نزول باران، گل و لای تپه ها به خیابان جوان و اتوبان کسایی سرریز و باعث ایجاد چهره نازیبا در این منطقه می‌شود که با انجام عملیات عمرانی و احداث کانال در این منطقه ، آب‌های سطحی به داخل کانال‌ها هدایت خواهند شد.

شهردار منطقه ۳ در ادامه تصریح کرد: با بازگشایی امتداد خیابان جوان کدهای ارتفاعی این مسیر نیز اصلاح می شود.

 


ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.